Na Alpinističnem četrtku predstavljena Lalung odprava
10. aprila 2025 je v polni Prešernovi dvorani Slovenskega doma Zagreb potekal Alpinistični četrtek, na katerem so slovenske alpinistke Patricija Verdev, Ana Baumgartner in Urša Kešar s projekcijo fotografij in videa predstavile svojo odpravo v indijsko Himalajo: Lalung 2024. Ta odprava je odmevala tudi izven slovenskega alpinističnega prostora in pomeni velik uspeh za slovenski ženski [...]
