Prvi „postkoronski“ susret
Zagreb - U Slovenskom domu Zagreb održan je prvi „postkoronski“ susret na kojem su se nakon višemjesečne pauze uzrokovane koronavirusom, susreli članovi Društva i Vijeća slovenske nacionalne manjine Grada Zagreba. Predsjednik Darko Šonc izrazio je zadovoljstvo odazivom članova, istaknuvši da je zadnji događaj u Društvu prije prisilne stanke zbog koronavirusa, bila godišnja skupština 11. ožujka. Dodao [...]
